فقط چند روز به صورت هدیه برای شما

دانلود کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند

این کتاب رو هدیه بدید به

Share on whatsapp
واتساپ
Share on twitter
توییتر
Share on telegram
تلگرام
Share on email
ایمیل

کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند

نویسنده : برایان تریسی
مترجم : گیتی شهیدی

آموزش استخراج کتاب به صورت ویدیو( بهش نیاز دارید )

کمی با کتاب

برایان تریسی بی شک یکی از موفق‌ترین افراد دنیا به شمار می‌آید و دیدگاه‌ها و اندیشه‌های او نسبت به مسائل الهام بخش بسیاری از افراد بوده است. این نویسنده و سخنران بین‌المللی توانایی بالایی در تغییر ذهنیت و نگرش انسان‌ها دارد و آنها را به یک سفر اکتشافی در درون پیچیده‌ترین مسائل دعوت می‌کند. به همین علت است که از کنار آثار او نباید به سادگی عبور کرد. کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند یکی از آثار پرطرفدار و خواندنی برایان تریسی است که مطالب ارزشمندی درباره‌ی قدرت ذهن را بیان می‌کند.
‌درباره‌ی کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند اثر برایان تریسی
«افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند» یک راهنمای جامع برای استفاده از حداکثر قدرت ذهنی انسان‌هاست. برایان تریسی در این اثر پله به پله روند کشف انرژی شگفت‌انگیز و قدرت درونی را به شما می‌آموزد. استراتژی و راه حل‌هایی که او در این کتاب مطرح کرده است مانند میانبری است که عملکرد شخصی شما را بهبود می‌بخشد.

درباره نویسنده

برایان تریسی یکی از افراد سرشناس حوزه موفقیت به شمار می‌آید. او بیشتر زندگی خود را صرف مصاحبه و بررسی زندگی و عملکرد مدیران و رهبران بزرگ دنیا کرده است. به این ترتیب در این اثر مفاهیمی مطرح کرده است که منجر به موفقیت میلیونر‌ها و رهبران فعالیت‌های اقتصادی شده است. این کتاب به شما برنامه‌ی مرحله به مرحله‌ای برای رسیدن به موفقیت ارائه می‌دهد. راهکارهای رسیدن به موفقیت در این کتاب بسیار جالب توجه است و مطالعه‌ی آن‌ها به خودی خود می‌تواند عامل و انگیزه‌ای برای تغییر رفتار شما باشد. نویسنده این کتاب را بر اساس یک اصل تغییر ناپذیر به نگارش درآورده است: «بیشتر مواقع به هرچه بیندیشی همان خواهی شد. دنیای بیرونی شما، انعکاسی از تصویر دنیای درونی شماست. آنچه در بیرون شما می‌گذرد، انعکاسی است از درون شما»