فقط چند روز به صورت هدیه برای شما

دانلود کتاب صوتی قطار سرعت به سوی ثروت

این کتاب رو هدیه بدید به

Share on whatsapp
واتساپ
Share on twitter
توییتر
Share on telegram
تلگرام
Share on email
ایمیل

دانلود کتاب صوتی قطار سرعت به سوی ثروت

آموزش استخراج کتاب به صورت ویدیو( بهش نیاز دارید )

نویسنده : دارن هاردی
مترجم : سعید گل‌محمدی ، گیتی شهیدی

کمی با کتاب

قطار سرعت به سوی ثروت اثری از نویسنده‌ی محبوب کتاب‌های خودپروری و موفقیت، «دارن هاردی»، است. این کتاب برای کسانی نوشته شده که تازه کسب و کار خود را شروع کرده‌اند یا قصد راه‌اندازی آن را دارند. کتاب قطار سرعت به سوی ثروت با ترجمه‌ی «سعید گل‌محمدی» و «گیتی شهیدی» در سال در انتشارات نسل نو اندیش منتشر شده است.
دارن هاردی اینجاست تا با قطار هوایی پرسرعت خود، شما را به هیجان‌انگیزترین و به‌یادماندنی‌ترین سفری که تا امروز داشته‌اید، ببرد. هاردی زندگی خیلی از افراد بزرگ و موفق دنیا را مطالعه کرده است. او حتی با خیلی از آن‌ها مصاحبه کرده و از آن‌ها چیزهای زیادی آموخته است. حاصل این مطالعات و تحقیقات، همین کتاب است. با خواندن این کتاب در کنار آشنایی با رموز موفقیت هاردی، با زندگی بزرگ‌ترین متفکران جهان هم آشنا می‌شوید.
این کتاب پر از نکته‌های ارزشمند و هوشمندانه‌ای است که همین حالا که کتاب را در دست دارید، می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. دارن هاردی در این کتاب چیزهایی را به شما می‌آموزد که در هیچ مدرسه‌ی کسب و کار دیگری آن‌ها را آموزش نمی‌دهد. قطار سرعت را باید با دقت و تمرکز بالایی بخوانید و مثل یک کتابِ کار، توصیه‌های‌اش را تمرین کنید. «جک کنفیلد» درباره‌ی این کتاب گفته است: «دارن هاردی ماموریتی دارد. راه پیشرفت شما را دیده و آن‌قدر بخشنده است که می‌خواهد آن را به شما بگوید».

بیوگرافی نویسنده

دارن هاردی نویسنده، مربی، مشاور، سخنران و صاحب کسب‌وکار متولد سال 1971 در کالیفرنیای آمریکاست. «اثر مرکب» مشهورترین کتاب هاردی است که در فهرست پرفروش‌ترین‌های مجله نیویورک‌تایمز قرار دارد. او در طول دوران حرفه‌ای خود 3 شبکه تلویزیونی موفق و بیش از هزاران برنامه تلویزیونی را تولید کرده. همچنین هاردی به مدت 8 سال ناشر و سردبیر مجله موفقیت بود. چنین مشاغلی به دارن کمک کرد تا با داستان موفق‌ترین کارآفرینان و رهبران تجارت جهان از جمله ریچارد برانسون، استیو جابز، جف بروز و مارک زاکربرگ آشنا شود. به این ترتیب او روش‌ها و استراتژی‌های موفق‌ترین افراد را با درس‌ها و تجربیات شخصی‌اش ترکیب کرد تا بتواند الهام‌بخش و مربی میلیون‌ها نفر از مردم دنیا باشد. هدف هاردی توانمندسازی و راهنمایی افراد تأثیرگذار بوده است.