فقط چند روز به صورت هدیه برای شما

این کتاب رو هدیه بدید به دوستانتان عزیزانتان به کسانی که دوست دارید 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on twitter
توییتر
Share on telegram
تلگرام
Share on email
ایمیل

کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو نوشته دونالد ترامپ

نویسنده : دونالد جی ترامپ
مترجم : طوبی مردانی

آموزش استخراج کتاب به صورت ویدیو( بهش نیاز دارید )

کمی درباره کتاب

کتاب «هرگز تسلیم نشو » نوشته دونالد ترامپ را اینجا دانلود کنید
کتاب هرگز تسلیم نشو توسط دونالد ترامپ نوشته شده است. دونالد ترامپ در این کتاب راهکارها و ایده‌ هایی کارآمد و مفید در جهت دستیابی به تجارتی پر سود ارائه می دهد . کتاب هرگز تسلیم نشو از جمله اگر به دنبال کسب فنون موفقیت در زندگی خود هستید، کتاب هرگز تسلیم نشو پیشنهاد مناسبی برای شماست. 
تا شما را با محتوا و موضوعات کتاب هرگز تسلیم نشو بیشتر آشنا کنیم:پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین کتاب‌ های نوشته شده توسط دونالد ترامپ محسوب می شود.
دونالد ترامپ در کتاب هرگز تسلیم نشو روش‌ ها و تکنیک‌ هایی را معرفی می کند که خود در طول زندگی‌ اش در هنگام رو به رو شدن با چالش‌ ها و مشکلات زندگی از آن‌ ها بهره برده، پرداخته است. او با استفاده از این تکنیک‌ ها چالش‌ های زندگی خود را به موفقیت تبدیل کرده است. از نظر نویسنده داشتن اعتماد به‌ نفس، کلید اصلی پایداری است، به این ترتیب کتاب هرگز تسلیم نشو اعتماد به‌ نفس مورد نیاز برای ایستادن دربرابر چالش‌ ها و در نهایت تسلیم نشدن در مقابل آن‌ ها را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌ دهد.

کمی با کتاب

خود را همچون ارتشی یک نفره در نظر بگیرید؛ شما هم فرمانده‌ اید و هم سرباز. باید به تنهایی برنامه‌ ریزی و به تنهایی اجرا کنید. زمانی که کل دنیا به شما بگوید که همه چیز تمام شده، چه‌ کار می‌کنید؟ من در ابتدای دهه ۱۹۹۰ با چنین موقعیتی رو به رو شدم؛ هنگامی که در کتاب رکوردهای جهانی گینس به‌ عنوان بزرگ‌ ترین بازگشت مالی در تاریخ نام خود را ثبت کردم. من به هیچکس پیشنهاد نمی‌ دهم که همین هدف را در سر پرورش دهد، اما هنگامی که در شرایطی مشابه قرار گرفتید، این موضوع چشم‌ انداز به خصوصی را در اختیارتان قرار می‌دهد که ممکن است برای افراد دیگر مفید باشد. 
گفته شده چیزی که موجب میشه من برای مردم در دسترس باشم، جدایی از برنامه کارآموز که در دنیای تجارت به نمایش می‌گذارم این هست که من هم با مصیبت‌ های زیادی مواجه شدم. این چیزی هست که همه افراد می‌توانند به آن اشاره کنند. تفاوت ممکن است در تعداد صفر های پس از اعداد باشد، اما نکته اینجاست که افراد می‌توانند به سختی ها اشاره داشته باشند. من تصور نمی‌ کنم کسی بتواند با تجربه هایی بدون چالش در زندگی خودش روبرو بشود.
در همه این سال‌ها آدم‌ های بسیاری را دیده‌ ام که دستیابی به موفقیت برایشان یک آرزو بوده است. خودم هم یکی از آن‌ ها هستم و با اینکه هنوز به اوج پیروزی نرسیده‌ ام، ولی تا همین‌ جا هم به موفقیت‌ های زیادی نائل شده‌ ام. معمولا از من می‌پرسند رمز و راز موفقیت چیست؟ به نظرم نباید نام آن را راز گذاشت بلکه هر کدام از ما باید فرمول موفقیتی را که برایمان کارساز است بیابیم. این مجموعه نوشته‌ ها در واقع همانند یک راهنما عمل می‌کنند تا شما را به سمت طرز فکری سوق دهند که موجب می‌شوند به موفقیت نائل شوید.

بیوگرافی نویسنده

دونالد ترامپ در تاریخ ۱۴ ژوئن ۱۹۴۶ در کویینز شهر نیویورک چشم به جهان گشود، او قبل از وارد شدن به عرصه سیاست به‌عنوان یکی از نویسنده‌ های موفق و مطرح آمریکا شناخته می‌ شد، به‌ گونه ای که کتاب‌ های بسیار پرفروشی را وارد بازار کرده است. او در سال ۱۹۶۸ از رشته اقتصاد مدرسه وارتون فارغ‌ التحصیل شد. ترامپ فعالیت حرفه‌ ای خود را با ساختن و نوسازی برج‌ های تجاری، هتل‌ ها، زمین‌ های گلف و کازینوها شروع کرد. او بیشتر ثروت خود را از طریق سرمایه‌ گذاری در اجرای طرح‌ های ساختمان‌ سازی کسب کرده است.